مذاكره با دولت براي استرداد ساختمان وزارت كشاورزي
1392/09/17

يك مقام مسئول در وزارت جهاد كشاورزي گفت: پس از تلاش‌هاي مكرر براي بازگشت ساختمان شيشه‌اي به وزارت جهاد كشاورزي، در حال مذاكره با دولت براي بازگشت اين ساختمان هستيم.

 با توجه به نظر مساعد مسئولان براي بازگشت ساختمان شيشه‌اي به وزارت جهاد كشاورزي و ارتباط سازنده دولت با دستگاه‌ قضايي به نظر مي‌رسد بازگشت ساختمان شيشه‌اي به وزارت جهاد كشاورزي در حال ورود به فاز جديدي است.

به گفته او در اين راستا مكاتباتي با معاونت حقوقي و معاونت اجرايي نهاد رياست جمهوري صورت گرفته تا بتوان مصوبه قطعي را براي بازگشت ساختمان به وزارت جهاد كشاورزي دريافت كنيم.

اين مقام مسئول در وزارت جهاد كشاورزي اظهار كرد: در صورت موافقت دولت و توافق با قوه قضاييه، ساختمان شيشه‌اي در سال جاري به وزارت جهاد كشاورزي تحويل داده مي‌شود.

به گزارش ايسنا، ساختمان شيشه‌اي وزارت جهاد كشاورزي كه در بلوار كشاورز تهران واقع شده است بيش از 40 سال قدمت دارد كه در دولت گذشته مساله واگذاري در دستور كار قرار گرفت و در اين راستا وزارت جهاد كشاورزي در دولت دهم ساختمان اصلي خود را تخليه كرد و بخش‌هاي مختلف اين وزارتخانه در سازمان‌ها و ساختمان‌هاي ديگر مستقر كرد كه اين امر باعث پراكندگي اين بخش در سطح شهر و نارضايتي كارمندان و مراجعان شده است. 


منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران ( ايسنا )

تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal