رستم غیبی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری شد/ تامین آب، دغدغه اصلی رییس جدید
1392/09/17

وزير جهادكشاورزي طي حكمي، رستم غيبي را به‌عنوان رئيس سازمان جهاد كشاورزي چهارمحال و بختياري انتخاب نمود كه مراسم توديع و معارفه وي ساعت 15 امروز با حضور مسئولان مختلف ملي و استاني برگزار مي‌شود.

 وزير جهادكشاورزي، رستم غيبي را به‌عنوان رئيس سازمان جهاد كشاورزي چهارمحال و بختياري، جانشين صفدر نيازي كرد.

رستم غيبي از سال 75 تا 80 خورشيدي به‌عنوان مدير جهاد سازندگي شهرستان اردل چهارمحال و بختياري خدمت كرده است و از سال 80 تا روي كار آمدن دولت نهم به معاونت اداري مالي و قائم مقام سازمان جهاد كشاورزي چهارمحال و بختياري مشغول به خدمت بوده است.

وي از سال 84 تا 91 معاون مديريت بودجه سازمان جهاد كشاورزي چهارمحال و بختياري بوده و از يك سال گذشته نيز مدير امور تشكل‌ها و نظام صنفي سازمان تعاون روستايي استان اصفهان در حال خدمت‌رساني بوده است.

امروز ساعت 15 با حضور بخشنده معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي، جوادي معاون توسعه و منابع انساني، فتاح‌الجنان مديركل امور استان‌هاي وزارت جهاد كشاورزي، نماينده ولي فقيه و استاندار و همچنين برخي از نمايندگان چارمحال و بختياري مسئولان استاني برگزار مي‌شود.

بنابرگزارش ايانا، دغدغه تامين آب استان چهارمحال وبختياري يكي از دغدغه هاي اصلي رييس جديد سازمان خواهد بود كه به محض انتصاب با آن مواجه خواهد بود. چالشي كه به گفته استانداري اين استان نيز در حوضه آب زاينده‌رود، حوضه آبخيز چهارمحال و بختياري 70 درصد تأمين‌كننده آب و استان اصفهان 90 درصد مصرف‌كننده آب بوده است و اين امر ناشي از ضعف مديريت بهره وريآب در استان اصفهان است. موضوعي كه بارها منجر به بروز چالش ميان مردم چهارمحال با مسوولان استاني بوده است.

 منبع :خبرگزاري كشاورزي ايران ( ايانا )

تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal