آیین نامه اجرایی اصلاح یک ماده از قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع
1394/06/24
آیین نامه بنابه گستردگی اطلاعات موجود در دستگاه های اجرایی و لزوم پاسخگویی مناسب در کوتاهترین زمان به درخواست های دسترسی به اطلاعات از دستگاه های اجرایی به تصویب رسید.
دولت با توجه به اهمیت کنوانسیون تغییرات آب و هوا و الزامات حقوقی آن(حال و آینده)شامل روند انتشار گازهای گلخانه ای در جهان و ایران و ضرورت مقابله با گرمایش جهانی و اثرات سوء آن، با پیشنهاد تدوین راهکارهای اقتصادی کم کربن منطبق با سیاست های اقتصاد مقاومتی ضمن تایید ضرورت موضوع، سازمان مدیریت و برنامه ریزی را موظف نمود که در برنامه ششم توسعه، برنامه اقتصاد کم کربن را ملحوظ نماید.
در این جلسه همچنین آیین نامه اجرایی کنوانسیون تغییر آب و هوا و پروتکل های الحاقی آن اصلاح گردید.
با تصویب دولت، مبلغ 50 میلیارد ریال اعتبار بابت تکمیل بیمارستان شهید باهنر کرمان در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان کرمان) قرار گرفت.
آیین نامه اجرایی قانون اصلاح یک ماده از قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع نیز به تصویب هیات وزیران رسید.
به موجب این آیین نامه هیات نظارت بر اجرای طرح های کشاورزی و دامپروری و سایر طرح های غیرکشاورزی موظف است توسط عوامل نظارتی به صورت مستمر از عرصه های واگذار شده بازدید و با بررسی سوابق و طرح مصوب و مفاد قرارداد، بر نحوه اجرای طرح و درصد عملیات انجام شده بر اساس زمان بندی و کیفیت اجرای طرح، نظارت لازم را معمول کنند.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ( ایرنا )
تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal