سجادي مدير عامل شركت شهرك‌هاي كشاورزي شد
1392/07/20

نظام‌الدين سجادي، مديرعامل سازمان مركزي تعاون روستايي با حكم وزير جهاد كشاورزي به عنوان مديرعامل شركت شهرك‌هاي كشاورزي منصوب شد.

 نظام الدين سجادي كه از سال 89 تاكنون مديرعامل سازمان مركزي تعاون روستايي بود از فردا - شنبه - فعاليت خود را شركت شهرك‌هاي كشاورزي آغاز مي‌كند.

تاسيس شركت شهرك‌هاي كشاورزي يكي از وظايفي است كه قانون برنامه پنجم توسعه براي وزارت جهاد كشاورزي مشخص كرده تا با راه‌اندازي اين شركت، شهرك‌هاي جديد كشاورزي تشكيل شوند و از منابع كشاورزي صنعتي بيشتر استفاده شود.

اين شركت موظف است تا كشت‌هاي متراكم و مجتمع‌هاي توليدي را ايجاد كند تا زنجيره توليد محصولات كشاورزي تكميل شود.

اساس‌نامه شركت شهرك‌هاي كشاورزي در سال گذشته از سوي دولت دهم تصويب و به تاييد شوراي نگهبان رسيده بود و در ماه‌هاي گذشته مهندس يوسفي فرد مديرعامل اين شركت بود.

نظام الدين سجادي كه از فردا فعاليت خود را به عنوان مديرعامل اين شركت آغاز مي‌كند از سال 58 به سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد وارد شد و تا سال 61 رييس جهاد سازندگي اين استان بود.

وي كه داراي مدرك ليسانس دامپروري از دانشگاه اهواز و فوق ليسانس مديريتي است، از سال 62 تا اواسط سال 69 مسئول سازمان كشاورزي اين استان بود و از اين سال تا سال 78 و پيش از ادغام وزارتخانه‌هاي جهاد سازندگي و جهاد كشاورزي مسئول سازمان كشاورزي استان خوزستان شد.

سجادي در حين ادغام وزارتخانه‌هاي جهاد سازندگي و كشاورزي، رييس جهاد سازندگي استان خراسان بود و پس از ادغام به سازمان جهاد كشاورزي خوزستان بازگشت.

مديرعامل سابق سازمان تعاون روستايي در دوران وزارت محمدرضا اسكندري و طي سال‌هاي 84 تا 89 معاون امور دام وزير بود و از اوايل سال 89 تاكنون نيز به عنوان مدير عامل سازمان تعاوني روستايي فعاليت مي‌كرد.


منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران ( ايسنا )

تعداد مشاهده خبر56 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal