بررسی راهکارهای مدیریت جهادی با حضور یک هزار مدیر دستگاه دولتی
1395/05/20

 آیت‌الله حسن عالمی در نشست خبری به برگزاری دهمین همایش ملی و نخستین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی به میزبانی وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: این همایش برای ارائه راهکارهای عملی در راستای منویات امام خمینی و مقام معظم رهبری و تبیین فرهنگ مدیریت جهادی است.

این همایش که 24 و 25 مرداد در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود قرار است، بهترین راهکارها و الگوهای مدیریت جهادی را برای یک هزار مدیر دستگاه‌های دولتی ارائه کند.

آیت‌الله عالمی با بیان اینکه حتی در 6 جزء قران به فرهنگ مدیریت جهادی اشاره شده است، تصریح کرد: شاید تاکنون برخی از آنها عنوان هم نشده است و ما موضوع را امسال فراتر از وزارت جهاد دیده‌ایم و از تمامی وزارتخانه‌ها و دانشگاه‌ها دعوت کرده‌ایم، تا الگوهای خود را که قبلاً تجربه موفقی داشته‌اند در این همایش مطرح کنیم.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه شاخص‌هایی برای طرح‌های موفق جهادی در نظر گرفته‌ایم، افزود: 20 طرح موفق مدیریتی را در 2 روز برای مدیران ارائه می‌کنیم، تا شاید تاثیر مثبتی بر پیشبرد کارها در ادارات دولتی در راستای اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

در بخش دیگری از این نشست پیمان فلسفی مدیرکل دفتر نمایندگی حوزه ولی فقیه به این نکته اشاره کرد که فرهنگ و مدیریت جهادی تولید کردنی نیست و باید یکسری از مدیران روحیه این کار را داشته باشند، تا به مرور این الگوها به عنوان یک سبک تعریف شود.

وی بر این نکته هم تاکید کرد که شاخصه‌ها و مؤلفه‌های فرهنگ و مدیریت جهادی باید در نظام ارزیابی و ارزشیابی مدیریت کشور گنجانده شود.


منبع : خبرگزاری فارس

تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal