خدمات وزارت جهاد کشاورزی از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارایه می شود
1391/03/24

معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي اعلام كرد: نحوه خدمات رساني وزارت جهاد كشاورزي به توليدكنندگان و بهره برداران اين بخش از طريق دفاتر پيشخوان دولت ارايه مي شود.

 

به گزارش ايرنا از وزارت جهاد كشاورزي، ""سيد علي صدرالسادات"" افزود: در راستاي اجراي آيين نامه ايجاد بهره برداري از دفاتر پيشخوان دولت و بخش عمومي غيردولتي مصوب 18 خرداد ماه سال 89، تسهيل در نحوه خدمت به توليدكنندگان و بهره برداران بخش كشاورزي، از سال گذشته توسط دفاتر پيشخوان دولت در دستور كار اين وزارتخانه قرار گرفت.

وي اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه وزارت، جهاد كشاورزي به عنوان دستگاه خدمات رسان و معاون نوسازي و تحول اداري معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهوري به عنوان رييس كار گروه تخصصي راهبردي دفاتر پيشخوان برخي از خدمات وزارت جهاد كشاورزي به توليدكنندگان و مردم از اين طريق قابل ارايه خواهد بود.

وي ادامه داد: به منظور حمايت از شركت هاي خدمات رسان فعال در بخش كشاورزي و تسهيل در ارايه خدمات تخصصي وزارت جهاد كشاورزي به بهره برداران با هماهنگي سازمان نظام مهندسي كشاورزي و سازمان مركزي تعاون روستايي انجام مي شود.

اين مسئول تصريح كرد: بر اساس اين تفاهم نامه مقرر شد، شركت هاي مشاوره اي خدمات فني و مهندسي و شركت هاي تعاوني روستايي مستقر در روستاها به شرط احراز مجوز تاسيس دفاتر پيشخوان را دريافت كنند.

وي گفت: با تاسيس و راه اندازي اين دفاتر علاوه بر تسهيل در ارايه خدمت به توليدكنندگان و بهره برداران و كاهش رفت و آمد و مراجعات كشاورزان به سطوح مختلف سازماني و حمايت از تداوم فعاليت شركت هاي خدمات فني مهندسي و تعاوني هاي روستايي يك گام ديگر در جهت واگذاري بخشي از وظايف و كاهش تصدي گري ها در بخش كشاورزي برداشته مي شود. 

منبع : خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران ( ايرنا )

تعداد مشاهده خبر4 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal